Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Ласкаво просимо в форум Kunena! [/ B]

Розкажіть нам, і нашим користувачам, хто Ви, що Вам подобається, і чому Ви стали учасником цього сайту.
Ми вітаємо всіх нових учасників і сподіваємося бачити Вас багато!

ТЕМА: Услуги детского стоматолога

Услуги детского стоматолога 2 міс. 2 тижнів тому #325612

  • eaxheu
  • eaxheu аватар
  • АВТОНОМНО
  • Новачок
  • Дописи: 8
  • Доля: 0
Какие методы предотвращения кариеса и других стоматологических проблем рекомендует детский стоматолог и какие процедуры проводятся на регулярных проверках? В какую клинику лучше обратиться в Черкассах?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Услуги детского стоматолога 2 міс. 2 тижнів тому #325613

  • opgfort
  • opgfort аватар
  • АВТОНОМНО
  • Новачок
  • Дописи: 8
  • Доля: 0
Замечательный опыт в детской стоматологии в Черкассах https://sss.ck.ua/ru/uslugi/detskij-stomatolog/ недавно обратились с моим малышом в Современную Семейную Стоматологию, и я осталась приятно удивлена. Доктор проявил необыкновенное терпение и внимание к ребенку, что сразу сняло его напряжение. К тому же, цены здесь действительно доступные, что для многих семей является важным критерием выбора. Теперь мой ребенок не боится походов к стоматологу, а я спокойна за его здоровье.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Услуги детского стоматолога 6 днів 47 хв. тому #325954

  • Vettas
  • Vettas аватар
  • АВТОНОМНО
  • Новачок
  • Дописи: 16
  • Доля: 0
Порадьте гарного дитячого ортодонта у Києві
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Услуги детского стоматолога 3 днів 1 г. тому #325973

  • Evanika
  • Evanika аватар
  • АВТОНОМНО
  • Новачок
  • Дописи: 14
  • Доля: 0
У Києві стоматологія Люмі-Дент надає широкий спектр стоматологічних послуг, в них працює найкращий ортодонт в Києві https://www.lumident.kiev.ua/ua/services/ortodont Тут займаються виправленням зубів у дорослих та дітей. Ортодонт застосовує сучасні методи та якісні матеріали, ціни на послуги в них доступні.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Час відкриття сторінки: 0.196 секунд
Працює на Форум