Догляд за хворими дуже складна і відповідальна справа, яка потребує знань і відпрацьованих навиків. Всі маніпуляції, призначені лікарем, повинні виконуватись своєчасно, впевнено і спокійно.   На що саме, перш за все, слід звертати увагу, доглядаючи інвалідів чи хворих в домашних умовах. В силу різних обставин людина,що зазнала хвороби, може частково чи повністю втратити рухомість. І в кожній родині може трапитися така ситуація, коли хтось з родичів опиняється прикутим до ліжка. Тут одного жалю та побажання допомогти не вистачить-потрібні знання та навики. 

  Важко передбачити, що чекає на нас за день, місяць, рік. Хвороби та лиха приходять, коли на них не чекаєш. Ви сьогодні розриваєтесь між роботою та близькою Вам людиною, що потребує постійного дбайливого догляду. Щоб повністю посвятити себе хворому, потрібно докорінно змінити своє життя, а ви повинні працювати, щоб забезпечити достатній рівень життя собі та своїм близьким.

  Правильний догляд за хворими  вдома зараз є дуже актуальним. Хворі з хронічними захворюваннями не потребують активного лікування і повсякденного лікарського спостереження, вони краще почуваються в спокійних домашніх умовах, і потребують перш за все догляду і створення приємних побутових умов. Коли рідні йдуть з дому, хворий залишається наодинці зі своєю недугою. До того ж, не маючи медичної освіти, рідні не завжди зможуть побачити зміни у його здоров"ї.

  Першим і найближчим помічником лікаря є доглядальниця, котра відповідає за чистоту тіла, натільної і постільної білизни, підкладного судна, за заміну памперсів, приготовленні їжі для хворого, згідно з дієтичним розпорядженням і харчуванням, контролем прийняття медичних препаратів, вимірюванням температури, артеріального тиску пацієнта, проведення санітарної обробітки хворого та кімнати. Супроводжувати хворого на прогульку, який користується інвалідною коляскою. Доглядальниця, яку можна замовити на певний період в нас на фірмі, створює душевний спокій, який дуже важливий для хворого, адже в період хвороби він стає дуже чутливим і вразливим.

  Ми підібрали для Вас, високо кваліфікованих людей, які за своєю спиною, мають багатолітній досвід по догляду за важко хворими людьми. Кожна з них має відношення до медицини, вміє надати першу допомогу, при ускладеннені здоров'я хворого, знає базові медицинські препарати, та вміє правильно та вчасно їх надати!

З питаннями про послугу доглядальниці, звертайтеся за нашим телефоном, або напряму в нашому офісі.